תמונות אכילות          
 

בכל קטגוריה תמצאו עשרות תמונות אכילות
כל שנותר זה לבחור ולהזמין
הזמן עכשיו!

משלוחים לכל הארץתמונה אכילה

תמונה אכילה היא תמונה שניתן לאכול אותה. ניתן להכין תמונה אכילה על גבי עוגה ולאכול אותה ביחד עם העוגה. להיט גדול בשנים האחרונות. מדפיסים את התמונה האכילה באמצעות מדפסות מיוחדות של חברת גילרו הישראלית. ניתן להדפיס תמונות עם כיתוב, לוגו ועוד.  הדפים עשויים סוכריות ומונחים על גבי הקצפת הדקה של העוגה. מדובר בדרך כלל על תמונה אכילה בגודל של דף A-4 ו-A-3 הכוללת צבעי מאכל רבים.

ייצור תמונה אכילה

חברת גילרו מייצרת את הדפים הללו באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומוכרת אותה בכל רחבי העולם. לטכנולוגיה הזאת יש אישור מארגון הבריאות והמזון האמריקאי וכן משרד הבריאות הישראלי. המדפסות כוללות דיו עם צבעי מאכל וההדפסה מתבצעת בעובי דק אך לא יותר מדי דק על מנת לשמור על שלמות התמונה. תמונה אכילה כשרה פרווה והיא עשויה מחומרים שונים כגון סוכר, מים, אבקת ג'לטין, שומן מוקשה ועוד. לאחר ההדפסה היא מגיעה על גבי שקף שאותו חייבים לקלף לפני הנחת התמונה על גבי העוגה. תמונה אכילה ניתן אף להדביק על גבי בצק סוכר בתנאי שמוסיפים לו טיפה מים שיהיה לח יותר. תמונה אכילה מסתירה את הקרם אשר נמצא מתחתיו מכיוון שהיא לא שקופה.

עוגות תמונה אכילה

העוגה יוצאת פשוט חבל על הזמן. ניתן להדפיס את התמונה, הציור או ההקדשה המיוחדת. כמובן באיכות גבוהה. ניתן למקם את תמונה אכילה במרכז ומסביבה לשים קצפת, נרות, זיקוקין או סוכריות יפות. חברות וחנויות שונות מוכרות תמונות מוכנות עם ציורים מרהיבים. אפילו אם מדובר ביום הולדת של רועי אשר אוהד את קבוצת מכבי חיפה, ניתן להדפיס תמונה עם הסמל של מכבי חיפה ומגרש הכדורגל המרהיב. אם מדובר באירוע עסקי, ניתן להדפיס את הלוגו של החברה ולתרום למיתוגה. בכל זאת, לא כל האנשים יודעים על דבר שנקרא עוגת תמונה אכילה. משהו שיכול להפתיע את הנוכחים בכנס או האירוע.

מאז הפיתוח של חברת גילרו, בחו"ל יש כאלו שמנסים לעשות חיקוי לטכנולוגיה, אך התמונות שלהם בפועל פחות איכותיות ואינן עומדות בדרישות. שימוש בתמונת אכילה לא איכותית תגרום לבועות אוויר וצבע מרוח לאחר הנחת התמונות על גבי העוגה. התמונה לא חייבת להיות כמלבן או ריבוע, אלה שניתן לחתוך אותה ולהתאים לעוגה עגולה או בכל צורה אחרת. תמונה אכילה נקראת גם כדף אכיל ודפי סוכר.

הנחה ואחסון תמונה אכילה

תמונה אכילה ניתן לאחסון בטמפרטורת החדר כאשר היא אטומה בניילון. בשום פנים לא מכניסים אותה למקרר או שמים במקום חם מדי. החום יכול להמיס את הסוכר והקור יכול להביא ללחות. במהלך הדבקה של תמונה אכילה על גבי העוגה, אם לא מצליחים להפריד את התמונה מהמשקף אשר נמצא מתחתיה, ניתן להכניס אותה לפריזר למשך שתי דקות ואז כמובן לנסות שוב. בכל מקרה, כאשר רוכשים תמונה אכילה, ניתן לקבל הנחיות והוראות שימוש לאותה תמונה.

 

חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים