עוגות מעוצבות          
 

עוגות מעוצבות

דמיון מפותח ויצירתיות הם הסוד שבהכנת עוגות מעוצבות.
לפני שנים, לא ניתן היה למצוא או אף לחשוב על עוגות מעוצבות, כל ילד ילדה או בוגר אשר חגג יום הולדת, קיבל עוגה אפויה שהוכנה על ידי אימא סבתא או דודה קרובה.
למעשה אותם ילדים שזכו לקבל עוגות מעוצבות כמגרש כדורגל או כבובה פופולארית לפני שנים, היו לרוב ילדים למשפחות בעלי יכולות כלכליות.
להבדיל מעשורים קודמים, כיום עוגות מעוצבות הפכו לעניין שבשגרה ואף יותר מכך לטרנד בקרב כל ילדי יום ההולדת. כל ילד החוגג את יום הולדתו ובעיקר אם אורגנה לשם כך מסיבה עם חבריו לכיתה הרי שעוגת יום הולדתו תעוצב על פי בקשתו. אין גבול לעיצובם של עוגות אלו וכל עיצוב יתקבל בברכה.
ישנם עיצובים פשוטים יחסית אשר להם תבנית מוכנה מראש כגון: עוגות מעוצבות בצורת לב או לחילופין עוגה בצורת שפן ועוד. להבדיל ישנן עוגות מעוצבות אשר הכנתן דורשת אבזור רב יותר ובתאם לזאת הן ייחודיות יותר.
אותן עוגות מעוצבות יכולות להיות מכונית מבוקשת, מגרש כדורגל, דמות מוכרת מעולם הטלוויזיה כגון דורה ועוד.

עוגות מעוצבות לאכילה

לא כל העוגות המעוצבות מיועדות לאכילה.
ישנן עוגות אשר הכנתן מיועדת לאכילה ואילו עוגות אחרות אשר כל מטרתן היא לשם תצוגה, כחלק מתפאורה וכדומה. עוגות מעוצבות אמורות להישאר קשיחות ויציבות ועל כן יש להשתמש במצרכים ו/או מוצרים לא טבעיים. אל לנו לשכוח כי מעבר לעיצוב המרהיב אנו מעוניינים שילדינו ייהנו מאכילת העוגה ועל כן הכנתה צריכה להיות מחומרים טבעיים אשר לא יזיקו לילדים ולאלו אשר נהנים מאכילת העוגה.
פעמים רבות נוהגים להזמין עוגות מעוצבות בהתאם ליכולות הכלכליות וישנן פעמים שהעוגות מוזמנות אצל בעלי מקצוע אשר אך השתחררו מלימודים ובעלי ניסיון קצר בהכנת עוגות מעוצבות ובכך המחירים אינם יקרים באותה מידה. העוגות אומנם מרהיבות עיניים ומעוצבות להפליא אך לפעמים מראה העניים מטעה וכגודל הציפייה כך גם גודל האכזבה ועל כן חשוב לזכור כי אם קיבלתם החלטה להזמין עוגות מעוצבות, אל תתפשרו ולכו על הטוב ביותר. תדאגו להזמין את העוגה במקום בעל מוניטין האופה עוגות מחומרים טבעיים ואכילים.

לא רק לילדים

"אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי עוגה". רוב האנשים כבר הבינו כי עוגה הינה מצרך הכרחי ולא רק לימי הולדת אלא לכל מסיבה ואירוע.

עוגות מעוצבות מותאמות ומשתלבות טוב בכל אירוע, אם מדובר במסיבת גיוס לילד הפושט את בגדיו ולובש מדי צה"ל ואם לסב החוגג את יום הולדתו השמונים ומקבל עוגה המעוצבת עם תמונות הנכדים והילדים. כל עוגה מעוצבת, מביאה עימה סיפור נפלא אל החגיגה, יום ההולדת או המסיבה. למעשה כל דמות אותה תרצו לעצב על העוגה אפשרית, אם מדובר בסופרמן שעף בין בניינים, בספיידרמן שנתלה על קורי העכביש ועוד.

לסיכום: עוגות מעוצבות אינן מיועדות עוד לבעלי יכולות כלכליות בלבד אלא מותאמות לכל כיס של משפחה ממוצעת. בשנים האחרונות הפכו להיות עוגות מעוצבות לטרנד בקרב כל הילדים ובכלל. כל ילד והחלום אותו הוא רוצה להגשים, ישנם ילדים המבקשים עוגה כצורת מכונית ספורט, דמות מן הטלוויזיה ועוד. אחד הדברים החשובים ביותר שאנו כהורים צרכים לשים עליהם דגש הם הבדיקה הבלתי מתפשרת כי העוגות עשויות מחומרים טבעיים בלבד. על מנת שזה יקרה עלינו לפנות לאנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים ולא להתפשר על טיב העוגות. חשוב לזכור כי המראה אינו הקריטריון היחיד ממנו נהנים ילדינו וכי לטעמה של העוגה משקל לא מבוטל בבחירת העוגה.
  

   
חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים