דף הבית >> חנות בצק סוכר >> בצק סוכר - מאמרים >> עוגות חתונה מעוצבות
 

עוגות חתונה מעוצבות

עוגות חתונה מעוצבות מצויות היום כמעט בכל חתונה שאנו מגיעים אליה ומושכות תשומת לב רבה. אם פעם האורחים חזרו הביתה ושוחחו על שמלת הכלה, היום אנו שומעים יותר ויותר אורחים שמדברים על עוגת החתונה: כיצד בעלי השמחה בחרו לעצב אותה, עד כמה העיצוב היה ייחודי, עד כמה הייתה טעימה ואצל מי הם הזמינו את אותה עוגה. עוגות חתונה מעוצבות הינן "האופנה העכשווית" של כל חתונה מוצלחת.

עוגות חתונה מעוצבות - בעבר ובהווה

עוגות חתונה מעוצבות

מסורת עוגות החתונה היא רבת שנים. בעבר, ברוב החתונות יכלתם למצוא את אותה עוגת חתונה ובהתאם לכך, היא גם לא תפסה תשומת לב רבה אצל האורחים שהגיעו לאירוע המשמח. כיום, המצב השתנה וכל הנושא של: עוגות חתונה מעוצבות החלו להיכנס "ככותרת ראשית" בכל חתונה. כיום, ישנו צורך עז להתבלט. הרי מי מאיתנו אינו מעוניין שהחתונה שלו תהיה הייחודית ביותר, המפוארת ביותר והטעימה ביותר? משום כך עוגות החתונה המעוצבות תופסות משקל גדול יותר מבעבר. כיום, עוגת חתונה לבנה סטנדרטית עם דמויות החתן והכלה אינה אטרקציה וכיוון שעוגת החתונה היא "הדובדבן שבקצפת", כדאי שהדובדן יהיה אדם ומתוק. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים מזמינים עוגות חתונה המעוצבות לאירוע החתונה שלהם.

עוגות חתונה מעוצבות - חשוב לשים לב

כאשר אתם מחליטים להזמין לחתונה שלכם עוגות חתונה מעוצבות, רצוי שתשוחחו עם בעלי העסק לעוגות מעוצבות והקשיבו לרעיונות שלהם. קרוב לוודאי שהם יבקשו לדעת מהי אופי החתונה, מה מייחד אתכם ועוד וזאת על מנת להציע עוגות חתונה המעוצבות בהתאם לאופי האירוע, האורחים שבו ובעלי השמחה. עוגות חתונה מעוצבות אמנם תופסות תשומת לב רבה, אך חשוב מאוד להקפיד גם על פרמטרים נוספים מלבד העיצוב, כגון: חומרים משובחים עיצוב עבודת יד ולא עיצוב תעשייתי על פי תבנית הקיימת בחתונות רבות אחרות. ניתן לאכילה- תמו ימי הפלסטיקים! כיום, חשוב לוודא כי כל מה שעל העוגה: דמויות, קישוטים ועוד ניתנים לאכילה.
עמידות- שימו לב שהעוגה עמידה. כלומר, יהיה זה מביך באם עוגת החתונה המעוצבת שלכם תאבד את צורתה עד שתגיע לאולם. וודאו כי היא נשמרת בתנאי קירור מותאמים.

עוגות חתונה מעוצבות - חשיבות הבחירה

עוגות חתונה דורשות הוצאה כלכלית לא קטנה ולרוב אנו עושים את הטעות שבבחירת עוגות מעוצבות זולות. הבעיה מתחילה כאשר אנו מגלים כי "קנינו חתול בשק". העוגה אינה עשויה מחומרים איכותיים, היא אינו בעלת אותו עיצוב שבחרנו, הגימורים של עיצוב העוגה אינם מקצועיים ועוד ועוד ולכן חשוב מאוד לעשות את הבחירה אנחנו כאשר אנו מדברים על עוגות חתונה מעוצבות , גם כאשר מדובר בתוספת של עוד כמה שקלים.

עוגות חתונה מעוצבות - טיפים

מחיר - חשוב שמחיר העוגה לא יהיה הפרמטר היחיד שבגינו הנכם בוחרים בקונדיטריה אחת ולא אחרת.
קטלוג אינטרנטי - שימו לב כי ישנם קונדיטוריות המציעות אתרי אינטרנט המציגות קטלוג מגוון של עוגות חתונה מעוצבות ורעיונות שונים. דבר זה נועד במיוחד בשבילכם. הסתכלו בקטלוג והחליטו איזה קו עיצובי מתאים לכם.
טעימות - ישנן קונדיטוריות המאפשרות לכם להתרשם ממבחר עוגות החתונה המעוצבות על ידי יום טעימות. אל תהססו הגיעו למקום ונסו את העוגות. דבר זה יעזור לכם בבחירת העוגה ובהחלטה האם זו הקונדיטוריה הנכונה לכם.
גודל - שימו לב. גודל עוגות חתונה מעוצבות צריך להתאים למספר הנוכחים באירוע שלכם. שהרי לא תרצה להיות בסיטואציה שהזמנתם 400 אורחים לחתונתכם ואילו העוגה אינה מספיקה לכל האורחים.

עוגות חתונה מעוצבות בבצק סוכר

עוגות חתונה מעוצבות - כי גם לכם מגיע אירוע מיוחד
חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים