דף הבית >> חנות בצק סוכר >> בצק סוכר - מאמרים >> סדנאות בצק סוכר
 

סדנאות בצק סוכר

סדנאות בצק סוכר הם הסדנאות הכי מהנות שיכולות להיות. סדנא היא למעשה "בית המלאכה" של האומן, כשהאומן כאן הוא האדם המתמחה בעוגות, דקורציות לעוגות, בצקים ומיני מאפים העשויים מבצק סוכר ובית המלאכה הוא המקום שבו הוא עובד. אם מצאתם את עצמכם מתפעלים מעיצובי הסוכר על העוגות ושאלתם את עצמכם כיצד ניתן להגיע לתוצאות כאלו,סדנא בבצק סוכר, היא התשובה בשבילכם. סדנאות בצק סוכר מיועדות לאנשים המעוניינים ללמוד כיצד זוכים לתוצאות מרהיבות של עוגות מעוצבות מבצק סוכר ועוד. אתם לומדים מהמומחים ואחר כך מיישמים לבד בבית.סדנאות בצק סוכר

סוגי סדנאות

סדנאות בצק סוכר למתחילים- נחשפת לעבודות משגעות, צבעוניות וססגוניות שנעשו על ידי בצק סוכר? אתם רוצים ללמוד כיצד לעשות זאת גם כן? אתם לא יודעים מהיכן להתחיל שכן בישול ואפייה אינם הצד החזק שלכם?
אל דאגה. סדנא בבצק סוכר למתחילים הינה סדנא המיועדת במיוחד לאנשים אשר אינם "מומחים" בבישול. כאן תלמדו את כל הנושאים הקשורים לבצק סוכר וכשתסיימו את הסדנא תוכלו, גם אתם לקשט עוגות על ידי בצק סוכר ואף תצאו עם עוגה שאתם עיצבתם בסדנא. סדנאות בצק סוכר למתקדמים- אם יש לכם ניסיון בעבודה עם בצק סוכר, אם זה כתוצאה שהגעתם לסדנאות שונות למתחילים או שרכשתם את הידע בעצמכם, הגיע הזמן לעלות בדרגה ולהתחיל ללמוד את כל הדברים שמבצעים המקצוענים עם הבצק סוכר. כאן תוכלו ללמוד כיצד לעצב ולפסל את העוגות בצורה מקצועית.

סדנאות בצק סוכר - תכנים

מתחילים- סדנא בבצק סוכר אורכת ארבע שעות שבהם תלמדו מהו בצק סוכר, כיצד ניתן לצבוע אותו, כיצד עוטפים ומקשטים עוגה בבצק סוכר, פיסול וציור של כל מיני דמויות על ידי שימוש בבצק סוכר וכיצד עובדים עם מקלות פיסול. מתקדמים- משך סדנא בבצק סוכר הוא בהתאם לזמן הנדרש לכל התמקצעות. כאן תלמדו לאפר דמויות מבצק סוכר, כיצד ליצור פרחים מבצק סוכר, כיצד לעבוד עם תבניות שונות, תלמדו להכין בצק משוקולד וכל הקשור לעוגות חתונה (כולל דמויות החתן והכלה). מתקדמים פלוס- כאן, כאשר אתם מוגדרים כרמה אחת לפני מקצוענים תעבדו על פרויקטים מיוחדים.
סדנא בבצק סוכר למתקדמים תיתן לכם את האפשרות לבחור בפרויקטים אישיים לפי תחומי העניין שלכם. הדרכה היא אישית.

סדנאות בצק סוכר - עלויות

סדנאות בצק סוכר מאגדים בתוכם יתרונות רבים, חלק מאותם יתרונות הם שאתם לא מתחייבים לתקופה ארוכה של לימודים ולתשלומים. עלות סדנא בבצק סוכר למתחילים אשר אורכת כ-4 שעות הינה 350 ₪. עלות סדנא בבצק סוכר למתקדמים נעה בין 400 ל-800 ₪ (עלויות משתנות ותמיד כדאי לברר את המחיר לפני ההירשמות לסדנא). עלות סדנא למתקדמים היא בהתאם לסך השעות שלה. 

סדנאות בצק סוכר - יתרונות

מקצועיות - אתם לומדים מאנשי מקצוע המתמחים בכל הקשור לבצק סוכר. עלות- מחירי סדנאות בבצק סוכר אינם גבוהים.
זמן - זמן הסדנא לרוב מוגדר מראש. ביצוע- בסדנא תלמדו לא רק על בצק סוכר, אלא תעסקו בלמידה דרך עשייה. דבר הידוע כשיטת הלימוד הטובה ביותר.
מיקוד - בסדנאות בצק הסוכר תתמקדו בדברים החשובים ותלמדו את הדברים החשובים שיביאו אתכם לאחר להבנה וביצוע טובה יותר מאשר למידה עצמאית.
 

אם תמיד חלמתם להביא למסיבת יום ההולדת של הילד עוגה מעוצבת מבצק סוכר, הינה ההזדמנות שלכם. סדנא בבצק סוכר תעניק לכם את היכולת תוך מספר שעות, להתמקצע וליצור דברים שלא חלמתם עליהם מבצק סוכר.
סדנאות בצק סוכר- הכיף רק מתחיל..

תאריכי הסדנאות הקרובות
חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים