מי אנחנו          
 

"העוגות של שרון"

ביה"ס  לאומנות הפיסול ועיצוב בבצק סוכר.

 

"העוגות של שרון", בבעלות שרון ואמיר פישביין, הינו בית-ספר המתמחה באפייה ובאומנות  הפיסול והעיצוב בבצק סוכר. מרגע הקמת ביה"ס, משלבת שרון, אומנית בנפשה, בין מעוף, חדשנות וכישרון ייחודי, לטכניקה, איכות ללא פשרות ויחס אישי - שילוב זה מפיק עוגות מדהימות ומושלמות שהופכות כל אירוע לחגיגה חלומית.

   

מטרת ביה"ס לעיצוב עוגות "העוגות של שרון" להוביל את איכות אומנות הפיסול בבצק סוכר לרמה בינלאומית. כחלק מתפיסה זו מציע המרכז  מגוון עוגות, סדנאות מקצועיות, קורסים, הפעלות וחנות מתמחה, ברמה הגבוה ביותר.

 

העוגות המשובחות והייחודיות "בעוגות של שרון", הן תוצר של השקעה ותשומת לב לפרטים הקטנים – החל מחומרי הגלם האיכותיים ועד מראה העוגה הנעשה על פי בקשתו הייחודית של כל לקוח. שילוב זה מעצים את ההבנה לתפיסתה של שרון כי בעוגות השמים הם הגבול.

 

בעוגות של שרון מתקיימות לאורך השנה סדנאות וקורסים מקצועיים, לילדים ומבוגרים, בהנחיית שרון. סדנאות אלו מגלות את רזי אומנות הסוכר מהיסוד ועד מקצוענות, וכן מעניקות ידע, טכניקות, כלים ומיומנויות המאפשרות להמשיך וליצור עוגות חלומיות באופן עצמאי.

הסדנאות מתקיימות באווירה חמה, חוויתית וביתית כך שכל אחד מוצא את מקומו. לצד סדנאות אלו מציע המקום פעילויות לקבוצות סגורות בבתיהם. 

 

לנוחיות הסטודנטים והקהל הרחב קיימת במרכז חנות מתמחה, בה ניתן לרכוש חומרי גלם, כלים ואביזרים לאפייה ולפיסול בבצק סוכר.
לתאריכי הקורסים
ל
חנות

 

 

"העוגות של שרון" – כשר בהשגחת הרבנות מטה אשר

     


לייבסיטי בניית אתרים - מיילים דואר אלקטרוני:
מידע כללי: sharon@sharon-cakes.co.il
 
לייבסיטי בניית אתרים - טלפונים טלפון:         04-9529146פקס:    נייד: 052-6049276/7
לייבסיטי בניית אתרים - דואר מען למכתבים:
עבור העוגות של שרון 
מושב רגבה
מיקוד 22804
 
 
חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים