דף הבית >> חנות בצק סוכר >> בצק סוכר - מאמרים >> עוגות חתונה מבצק סוכר
 

עוגות חתונה מבצק סוכר

עוגות רבות נבחרות כיום בהתאם לחומרי הגלם מהן הם עשויות. מרבית הזוגות הנישאים כיום בוחרים עוגות אשר נעשו על ידי בצק סוכר. מטרתו העיקרית של בצק סוכר הוא, לאפשר לקונדיטור לעצב עוגות חתונה בעיצוב מרהיב ויוצא דופן. עוגות אשר עשויות בצק סוכר, החלו להופיע בשנות השמונים ומאז הדרישה הולכת וגדלה למימדים חסרי תקדים. כאמור בצק סוכר ניתן לעיצוב בקלות ובכל צורה וזו למעשה הסיבה שלשמה אנו בוחרים את העוגות הללו, כשאנו רוכשים עוגות חתונה ביום הנישואין.
כל כלה וחתן ביום הנישואין, זוכים לעיצוב ייחודי ולא תעשייתי.

כשהטעם והעיצוב נפגשים

אין ספק שאחד הימים המאושרים בחיינו הוא יום חתונתנו. ככל שבחירת עוגות חתונה נבחרת בקפידה יתרה, כך המראה והטעם שובים את לבבותיהם ואת טעמם של הכלה החתן וכל שאר האורחים המגיעים לכבד אותנו, ביום המאושר ביותר בחיינו. עוגות אשר נעשו על ידי בצק סוכר, מעוצבות כך שהם מעבירות מסר מסוים לחתן ולכלה והן מרמזות ושולחות ברכה להמשך החיים המשותפים, של הזוג המאושר. כולנו מודעים לעובדה כי עוגות חתונה, הן בעלות חשיבות יתרה וכי ללא עוגות חתונה סביר שלא תתקיים חתונה ולהיפך. בעבר נהגו להגיש לאורחים עוגה סטנדרטית, אשר ניתן היה לראות כמעט בכל חתונה. כיום כבר התהפכו היוצרות ועוגות שונות נראות בכל חתונה באשר היא בזכות בצק סוכר שמתעצב על פי דרישה.

קלאסיקה במסווה של מודרניזציה

מי מאיתנו אינו מכיר את אותן עוגות חתונה, אשר בנויות מקומות קומות ובקומה האחרונה נחה לה בובה מפלסטיק או מרציפן, של חתן וכלה.
אלו הן אותן עוגות קלאסיות, אשר נראות כמעט בכל סרט חתונה של הורינו, סבינו ומורינו. אלו גם אותן עוגות חתונה אשר אנו זוכים לראות בסרטים, שם הגיבורים מתחתנים. בצק סוכר כידוע, הוא המצרך איתו מעצבים כיום עוגות.
משום שאותובצק סוכר ניתן לעיצוב מופלא ומדיוק, אפשר לעצב כל קומה בעוגה ובה לספר סיפור השייך לכלה ולחתן בלבד. כך כל קומה בעוגה תסמל שלב אחר בחייהם של הכלה והחתן ולעוגה תהיה משמעות, צבע וטעם מופלא.

חתונה צבעונית

כיום כבר קשה לחדש ולרענן, אף אחד כנראה כבר לא ימציא את הגלגל, אך בהחלט ניתן לאתר חתונות ולהיות נוכח בחתונות, יוצאות מן הכלל.
כל כלה וכל חתן, מנסים ליצור קונספט עיצובי מרענן ומחודש על ידי צבעים שונים של הפרחים, מפות צבעוניות המונחות על השולחן, עוגות חתונה צבעוניות ועוד. (בעבר עוגות חתונה היו בעיקרן בצבע הלבן).
בזכות בצק סוכר אשר נוהגים להשתמש בו כיום, ניתן לעצב עוגות בצבעים שונים ומרהיבים ולהוסיף עוד מעט צבע לאירוע. היתרון של עוגות חתונה העשויות בצק סוכר הוא, היכולת לתת לדמיון דרור ולעצב עוגות ככל העולה על רוחנו.

לסיכום
עוגות חתונה כבר לא צריכות להיות משעממות ובעלות צבע אחד אחיד. עוגות חתונה הנעשות על ידי בצק סוכר, יכולות להיות מעוצבות ככל העולה על רוחנו ולסמל עבור החתן והכלה משמעות ולהעביר מסר.
בצק סוכר מאפשר לקונדיטור האופה אותן ליצור עבור האירוע המשמח ביותר בחיינו, עוגה בעלת משמעות וייחוד ולא עוד עוגה. אם גם אתם עומדים בפני אירוע משמח כגון חתונה, כדאי שתשקלו לרכוש עוגה העשויה בצק סוכר. כזו שתעוצב במיוחד עבורכם על פי דרישה ספציפית וצבעים שאתם אוהבים.
לא קיימת הגבלה בבחירת הצבע וכמעט כל דמות שתרצו לעצב אתם יכולים לבקש, אם זהו משרד שם נפגשתם לראשונה, או רכב שם הייתה הנשיקה הראשונה.
חנות בצק סוכר בצפון,קורסים בבצק סוכר, בית הספר הגדול בצפון לעיצוב עוגות בבצק סוכר
  052-6049277
מושב רגבה בין עכו לנהריה
כל הזכויות באתר שמורות לעוגות של שרון, אין להעתיק ו\או לעשות שימוש בתמונות, ו\או העתקתם \ שמירתם על המחשב או בכל מדיה אחרת אסורה בהחלט, התמונות מוגנות בזכויות

שבלונות ,שוקולד,בצק סוכר,קורסים בבצק סוכר
לייבסיטי - בניית אתרים